امکانات

 
 

سایتهای مرتبط
رهبری

ریاست جمهوری

دولت

صنعت و معدن

ایرانیان اصنافکد مطلب: 118621
اطلاعيه پيرامون انتخابات اتحاديه رايانه
تاریخ انتشار : 1395/09/14
نمایش : 937
 
اطلاعيه  مهم پيرامون انتخابات اتحاديه

 
از کليه همکاران گرامي در تمامي رسته هاي اتحاديه خواهشمند است در انتخابات هجدهم آذر ماه شرکت نموده و نسبت  به انتخاب هيئت مديره و بازرس اتحاديه اقدام نمائيد.


بديهي است مشارکت تمام اعضاء اتحاديه و انتخاب افراد اصلح مي تواند در بهبود و ايجاد شرايط صنفي و شغلي مطلوب در دوره آينده سهم بسزايي داشته باشد.تعدد و کثرت کانديداهاي اين دوره انتخابات  نشانگر عزم و اراده همکاران گرامي و اهميت به اتحاديه بوده و اين امر را به فال نيک گرفته و اميدواريم هيئت مديره جديد اتحاديه بتواند گام هاي موثرتري برداشته و در توسعه طرح ها و برنامه هاي اتحاديه راهگشا باشند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تسلط بر قوانين صنفي،مالياتي، تامين اجتماعي و آشنايي کامل با مشکلات و معضلات صنفي و معادلات حاکم بر بازار از جمله نکاتي ميتوانند باشند که بر عملکرد افراد حاضر در اتحاديه کمک مي نمايند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

برنامه ريزي جهت ارائه  خدمات به اعضاء اتحاديه و رسيدگي به درخواست هاي اداري و مرتبط با اتحاديه آنان از لحاظ تسريع در امور اداري مربوط و همچنين حفظ حرمت و حريم همکاران در تمامي امور مربوط به اتحاديه از اهم مواردي است که منتخبين بايد مد نظر داشته  باشند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ايجاد فضاي سالم و با نشاط فيمابين همکاران،تشويق به رقابت سالم و سازنده و پرهيز از هرگونه تنش در صنف مي تواند کمک موثري به ايجاد ارتباط فيمابين اتحاديه و همکاران نمايد اميد است  همکاران گرامي و فرهيخته اتحاديه با مشارکت حداکثري و انتخاب آگاهانه ، آينده اي درخشان براي صنف ترسيم نمايند.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بانک اصناف
اوقات شرعی
آمار سایت
امروز
69
دیروز
10
هفته
205
ماه
6299
کل
186805
 
 
   
تمام حقوق برای  اتحادیه رایانه و ماشین های اداری شهرکرد محفوظ است
www.shahrekorditu.ir